top of page
ART_3669.jpg

Služby

 

Zakázkové šití

Značka Beata Rajska nabízí zakázkové šití luxusních oděvů na míru

s individuálním přístupem ke každé zákaznici. Šaty pro byznys na denní nošení, večerní róby, kabáty, kostýmy, sukně a tematické outfity. Všechno je společná konzultace návrhářky a požadavků klienta. Tento individuální přístup tak zaručuje autentičnost a originalitu každého oděvu.

ART_3367.jpg

Příprava projektů a přehlídek na míru

Beata Rajská také nabízí projekty, přehlídky a akce na míru v jakémkoliv městě České a Slovenské republiky, ať se jedná o firemní událost nebo soukromou akci na přání.

ART_4020.jpg

Poradenství

Beata Rajská nabízí konzultace a poradenství v oblasti profesionálních outfitů, byznys oděvů, osobního stylingu a přístupu k oděvu. Dále také konzultace a přípravy outfitů na speciální příležitosti jakými jsou tematické akce, galavečery, dostihy, plesy či svatby.

Veškeré ceny se odvíjejí od konkrétních požadavků klienta.

Autorská kolekce v butiku

Do pražského showroomu v Široké 37/7 je možné si po domluvě přijít zakoupit modely z kolekcí, ale i novinky pro danou sezónu. Značka Beata Rajska nabízí široké portfolio nejen šatů, sukní a kabátů, ale i kožených bund, vyšívaných triček, ručně pletených svetrů a luxusních casual souprav, které jsou spolu s některými dalšími modely či poukazy k dostání na e-shopu Beaty Rajské.

ART_3473.jpg
bottom of page